مهرگان پروژه : قیمت گوشی سامسونگ امروز [به روز شده]

در mehregan-group.ir مطلب قیمت گوشی سامسونگ امروز [به روز شده] مشاهده می کنید

قیمت گوشی سامسونگ امروز [به روز شده]

قیمت گوشی سامسونگ در بازار امروز با توجه به نوسانات دلار با تغییراتی همراه بوده که در ادامه توجه شما را به لیست قیمت محبوب ترین گوشی های سامسونگ در سال ۹۹ جلب می نمائیم.

بیشتر بدانید | قیمت روز خودروهای داخلی

 

با توجه به ارتباط مستقیم قیمت گوشی با قیمت دلار در بازار آزاد،  در حال حاضر که روند قیمت دلار افزایشی است، قیمت گوشی های سامسونگ نیز در بازار امروز با افزایش جزئی همراه بوده اند به عنوان مثال می توان به افزایش قیمت گوشی گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ اشاره کرد که نسبت به روز گذشته ۳۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرده است.

 

  • لیست قیمت موبایل سامسونگ
  • ارزانترین گوشی سامسونگ
  • گران ترین گوشی سامسونگ
  • بهترین گوشی سامسونگ
  • محبوبترین گوشی سامسونگ

 

قیمت گوشی سامسونگ امروز [به روز شده]

تاریخ آخرین به روزرسانی: ۴ اردیبهشت ۹۹

 

قیمت گوشی سامسونگ امروز [به روز شده]

ارزان ترین گوشی سامسونگ

ارزان ترین گوشی ساکسونگ در بازار کنونی ایران مدل e1205 سامسونگ است که با قیمت ۲۹۴ هزار تومان به فروش می رسد.

 

گران ترین گوشی سامسونگ

گران ترین گوشی سامسونگ تا پایان ماه آوریل ۲۰۲۰ بدون شک Samsung Galaxy Fold یا گلکسی فولد سامسونگ است که با قیمت حدودی ۳۸ میلیون تومانی در بازار ایران خرید و فروش می شود.

بهترین گوشی سامسونگ

در خصوص بهترین گوشی سامسونگ نمی توان نظر قطعی داد چرا که لزوماً گران ترین گوشی سامسونگ بهترین گوشی این کمپانی نیست و بسته به عملکرد هر گوشی و رابط کاربری آن، کیفیت گوشی سنجیده می شود و با توجه به بازخوردی که تاکنون از کاربران گرفته شده به نظر می رسد گوشی سامسونگ S10 تاکنون لقب بهترین گوشی سامسونگ را به خود اختصاص داده چرا که کمترین میزان خرابیف کندی و هنگ در آن گزارش شده و از طرفیت نگهداری شارژ بالایی بهره می برد.

 

با توجه به محبوبیت برند Samsung در بین کاربران ایرانی و قیمت مناسب تر آن نسبت به رقیب آمریکایی یعنی گوشی های آیفون، گوشی های سامسونگ از تقاضا و اقبال بیشتری در بازار ایران برخوردارند چرا که هم به لحاظ کیفیت و هم به لحاظ قیمت در وضعیت بهتری نسبت به گوشی های گران قیمت اپل قرار دارند. در حال حاضر قیمت گوشی سامسونگ مدل A10 و A20 در سطح مناسبی برای بسیاری از خریداران گوشی قرار دارد به طوری که با رصد بازار و آمار، این گوشی بیشترین نرخ خرید توسط مشتریان را در ۶ ماه اخیر به خود اختصاص داده است. کاربران در هنگام خرید گوشی های سامسونگ معمولاً مجذوب طراحی مناسب، کیفیت دوربین ایده آل و قیمت فوق العاده آن نسبت به سایر برندها می شوند.

در صورتی که در سال ۹۹ هنوز به اقدام خرید گوشی نکرده اید پیشنهاد می کنیم، تا یمت گوشی بیش از این بالا نرفته، مبادرت به خرید گوشی های خوش قیمت سامسونگ کنید چرا که با توجه به چشم انداز افزایشی قیمت دلار، به نظر نمی رسد قیمت گوشی کاهشی شود.

در صورتی که قیمت روز گوشی سامسونگ مدل مد نظر خود را در لیست قیمت بالا پیدا نکردید، آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

 

 

نوشته قیمت گوشی سامسونگ امروز [به روز شده] اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.

ممنون بابت بازدید از سایت mehregan-group.ir مهرگان پروژه